Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
45556247
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
15616
20052
71167
45339888
661245
266718
45556247

Ваш IP: 3.144.95.186
30 квітня 2025 20:05

Вінницька обласна ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської отримала нові човни для розвитку веслування в регіоні

Як зазначила Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, сьогодні для Вінницької обласної ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської передали сучасний спортивний інвентар, придбаний за кошти обласного бюджету. Це обладнання сприятиме покращенню тренувального процесу та допоможе спортсменам досягати нових спортивних висот.

У заході також взяли участь начальник управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики ОВА Наталія Токар та директор КЗ ВО ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської Роман Копистинський.

За словами Наталі Заболотної, сьогодні спортсмени отримали:

  • Байдарка-одиночка NELO K-1 (180 000 грн) – для чемпіона України та призера міжнародних змагань «Olympic Hopes» Володимира Нараєвського, члена збірної команди України.
  • Каное-одиночка PLASTEX C-1 (170 000 грн) – для призерки України та міжнародних змагань «Olympic Hopes» Дар’ї Асаулюк, членкині збірної команди України.
  • KayakPro Xeon (240 000 грн) – сучасний веслувальний тренажер для тренувань у холодну пору року. Він також підходить для тренувань осіб з інвалідністю.
  • Мотор для човна Tohatsu MFS9.8B S (96 292 грн) – для проведення тренувань і забезпечення безпеки на воді. Його використовуватиме тренерка Ганна Балабанова – олімпійська призерка та Заслужений тренер України.

Варто зазначити, що переможцями чемпіонатів України серед вихованців школи є близько 25 спортсменів у різних вікових категоріях.

«Ми маємо лише нарощувати результати та покращувати наявні. Ці човни – не лише інвентар, а й потужний поштовх для наших спортсменів, які представляють Вінниччину на Всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Ми впевнені, що досягнення Володимира й Дар’ї надихнуть молоде покоління на нові перемоги!» - зауважила посадовиця.

В свою чергу, Роман Копистинський зазначив, що нові сучасні човни відкривають нові можливості для спортсменів та сприяють їхньому професійному зростанню:

«Сьогоднішнє поповнення матеріальної бази є значним кроком вперед, що дозволить нам успішно конкурувати з іншими. Я переконаний, що ми досягнемо високих результатів, які приведуть нас до нових перемог».

Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна побажала спортсменам та тренерам нових досягнень.

«Маємо розвивати спортивну інфраструктуру та підтримувати талановиту молодь, яка прославляє Україну на міжнародній арені. На жаль, сьогодні наша країна виборює право на свободу та незалежність. І спортсмени, своєю невтомною працею та підняттям українського прапора на міжнародних стартах, доводять незламність духу нашої нації. Кожен ваш вихід на воду – це крок до нових вершин і нашої спільної гордості»,- резюмувала Наталя Заболотна.

 

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.