Пошук по сайту

22759587
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
18301
21468
211770
22302560
60737
930307
22759587

Ваш IP: 3.238.125.76
03 липня 2022 18:09

Вінниччина була однією із перших областей, де запрацював застосунок «Повітряна тривога». На сьогодні його використовує понад 468 тисяч користувачів

Як зазначив заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець, Вінницька область стала одним із пілотних регіонів запуску програми «Повітряна тривога».

Сьогодні цей застосунок використовує більше 468 тисяч людей, які звикли до зручної форми оповіщення. Імовірно, це найкраща оцінка необхідності зазначеної програми.

«Дякую Степанові Танасійчуку – автору проєкту зі створення мобільного застосунку «Повітряна тривога» за мегаоперативність та готовність у будь-який час обговорити ситуацію. Також вдячний усій команді Міністерства цифрової трансформації України за спільну роботу! Зауважу, що застосунок «Повітряна тривога» лише попереджає про небезпеку, але не допоможе тим, хто ігнорує оповіщення. Тож будьте поінформованими та обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки. Нехай перемога буде якомога швидше і щоб ми згадували кейс з «Повітряною тривогою» лише у контексті прикладу миттєвого цифрового рішення актуальної суспільно важливої проблеми», - підкреслив Андрій Кавунець.

Нагадуємо, що мобільний застосунок є додатковим способом оповіщення населення.

Будь ласка, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги та в разі оповіщення обов’язково ховайтеся в укритті. Бережіть себе та оточуючих.

Деталі про те, як створювали один із найбільш затребуваних застосунків в Україні, за посиланням: https://cutt.ly/6GhAgme

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.