Пошук по сайту

36214828
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
7896
20635
7896
35960805
124645
828250
36214828

Ваш IP: 44.210.77.73
04 березня 2024 11:03

Сергій Борзов: Ситуація в Ладижині контрольована й стабільна

Сьогодні, 28 лютого, Начальник ОВА Сергій Борзов відвідав м. Ладижин, де через обстріли ракетами рф об’єктів критичної інфраструктури, діє надзвичайна ситуація воєнного характеру.

«Ситуація в Ладижині була напружена всю зиму – коментує Сергій Борзов .- Внаслідок ракетних атак було пошкоджено теплозабезпечення міста. У кінці листопада 18 тисяч мешканців залишились без теплового опалення. Станом на сьогодні ситуація контрольована й стабільна».

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна підкреслила, що найвразливіші категорії мешканців м. Ладижин і нині не залишаються поза увагою влади: «Для подолання наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру в Ладижині Начальник ОВА Сергій Борзов дав доручення Департаменту соціальної та молодіжної політики з’ясувати кількість людей вразливих категорій – малозабезпечених, одиноких, пенсійного віку, осіб з інвалідністю, які потребують допомоги для обігріву помешкань. Після вивчення питання, була сформована потреба: 322 електричних обігрівачі та 400 ковдр».

Допомога була надана завдяки Національному комітету товариства Червоного Хреста.

Володимир Руденко, керівник офісу Національного комітету товариства Червоного Хреста України Південно-Західного регіону розповів: «Відповідно до запиту Вінницької обласної військової адміністрації, для жителів міста Ладижина, які постраждали внаслідок ракетних ударів ворога, було прийнято рішення про надання допомоги у вигляді обігрівачів електричних керамічних та теплих ковдр для населення. Сьогодні ми передали людям цю допомогу безпосередньо в Ладижині».

Тим, хто не зміг прийти особисто, аби отримати засоби обігріву, Гайсинська районна військова адміністрація організує підвіз за місцем проживання, відповідно до списку.

 

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.