Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
13019616
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3730
7106
3730
12937755
296314
367123
13019616

Ваш IP: 3.239.242.55
25 січня 2021 09:58

Парламент зробить усе для того, щоб місцеві вибори могли відбутися вчасно, - Дмитро Разумков

раждалим від вибуху в Києві та паводків на Західній Україні.Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп висловив співчуття постраждалим від вибуху в Києві та паводків на Західній Україні.

“Ми всі бачили повторення ситуації 2008 року в Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Це великий економічний та екологічний виклик для держави, на який потрібно буде відреагувати різним органам влади і в першу чергу - Верховній Раді України. Впевнений, що всі депутатські фракції та групи, всі комітети готові працювати у посиленому режимі й оперативно включитися в цей процес”, - зазначив Голова Парламенту. Він також подякував народним депутатам, які безпосередньо працювали в постраждалих регіонах і фактично першими прийшли на допомогу людям.

Голова Верховної Ради України привітав українців із Днем Конституції. “Ми перша держава у світі, в якій ще 1710 року з’явилась Конституція. Сьогодні, за оцінками багатьох експертів, вона у нас найкраща в Європі, а можливо і не лише в Європі”, - нагадав Дмитро Разумков і запевнив, що головним завданням Верховної Ради України залишається захист конституційних прав та свобод громадян. 

“Упевнений, що незалежно від того, у владі ми або в опозиції, Конституція і закріплені там демократія, свобода слова, рівність залишаються константами українського розвитку, суспільства та державності”, - підкреслив Голова Парламенту.

Окрім того, Дмитро Разумков звернувся до голів профільних комітетів із проханням вчасно підготувати проекти рішень щодо майбутніх місцевих виборів. “Не пізніше, ніж за 90 днів, Верховна Рада України повинна оголосити вибори. Оскільки останній пленарний день третьої сесії буде через тиждень, маємо як Парламент зробити все для того, щоб вибори могли відбутися вчасно, відповідно до Конституції та законів України”, - наголосив він.

Також Голова Парламенту зауважив, що проміжок часу між сесіями буде використовуватися не для відпочинку, а для безпосередньої роботи народних депутатів, особливо з огляду на наближення місцевих виборів. “Впевнений, що всі народні депутати будуть знаходитися на своєму бойовому чергуванні. У випадку, якщо буде необхідність провести позачергову сесію, переконаний, що депутатський корпус миттєво зреагує на таку ініціативу”, - зазначив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради України зауважив, що цього тижня на порядку денному знаходиться багато питань, зокрема, так званий законопроект про гральний бізнес, а також низка питань, пов'язаних з медичною реформою, регулюванням фінансового сектору, соціальною, освітньою сферами, спортом та меценацтвом. Дмитро Разумков нагадав, що 16 липня планується проведення урочистого засідання до 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет. «Це буде урочистий захід, і сподіваюсь, що коронавірус не завадить нам провести його на високому рівні”, - наголосив він.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.