Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
23727900
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
8076
23312
54379
23510401
217499
811551
23727900

Ваш IP: 3.229.124.74
10 серпня 2022 09:10

Основу оновлення країни формуватимуть національна безпека, євроінтеграція та економічна трансформація, — Прем’єр-міністр

Відбудова, відновлення та оновлення України — кроки, які потрібно пройти задля нового європейського майбутнього України. Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу в Українському домі у Давосі 25 травня.

За словами очільника Уряду, Україна хоче застосувати унікальний синтез підходів до відбудови. Зокрема, регіональний підхід, коли країни-союзники, міста-побратими, міжнародні корпорації беруть шефство над українськими регіонами й допомагають їм із відбудовою грантами, спеціалістами та інвестиціями. А також параметричний підхід.

«Він більше централізований, розробляється Національною радою з відновлення і стосується формування нових стандартів у сферах суспільного життя. «Build back better» — основа цього підходу. Це, наприклад, будівництво житла за новими стандартами, відновлення металургійних підприємств із використанням сучасних «зелених технологій» чи публічні будівлі, у яких будуть враховані принципи енергоефективності, безбар’єрності, інноваційності та, безумовно, принципи безпеки», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр закликав усіх друзів і партнерів України долучатися до відновлення шляхом наповнення уже створеного в Україні фонду.

«Ми закликаємо всіх, хто хоче й готовий допомогти Україні, користуватися платформою United24, аби зробити свій внесок у нашу перемогу. Але ще більше ми закликаємо держави-партнери конфісковувати російські активи та спрямовувати ці кошти на відновлення України», — підкреслив Денис Шмигаль.

Як відзначив Глава Уряду, основу оновлення країни будуть формувати національна безпека, євроінтеграція та економічна трансформація. Він зауважив, що найпершим обов’язковим фактором будь-якого подальшого розвитку є високий рівень національної безпеки.

«Для цього ми працюємо над оптимізацією та удосконаленням всієї оборонної сфери, налаштуванням довгострокового партнерства з країнами, які посилюватимуть наш воєнний комплекс», — відзначив Прем’єр-міністр.

Євроінтеграція для України, за словами Дениса Шмигаля, означатиме відкриті експортні ринки, доступ до структурних фондів ЄС та, зрештою, довгоочікуване возз’єднання з європейськими народами, з якими у нас куди більше спільних цінностей, аніж зі східним сусідом.

Також Денис Шмигаль підкреслив, що Україна ставить за мету досягнути проривного економічного зростання, в тому числі сфокусуватися на розвитку пріоритетних секторів економіки: військово-промислового комплексу, аерокосмічної галузі, глибинної переробки в металургії та агропромисловому комплексі.

«Крім цього, ми будемо максимально враховувати світові тренди, такі як сталий розвиток, зелена трансформація та цифровізація. Ми віримо, що все це стане потужними драйверами економічного зростання України», — наголосив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль зауважив, що надійні союзники, які готові допомагати, є одним із вирішальних факторів успіху країн, які відроджуються після війни. Він додав, що заможна й розвинена Україна — це великий вклад у заможну оновлену Європу.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.