Пошук по сайту

46576752
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
8185
15711
64546
46448286
55501
418157
46576752

Ваш IP: 216.73.216.141
04 липня 2025 07:42

Голова Верховної Ради підписав зміни до Держбюджету-2021 щодо компенсації споживачам витрат на електроопалення

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Закон про внесення змін до додатка №3 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо компенсації у зв'язку з підвищенням тарифів на електричну енергію (проект №4672).

Документ передано на підпис Президенту України.

Ухвалений Верховною Радою Закон передбачає виділення 1,4 млрд гривень з Державного бюджету України на компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію.

Відповідна бюджетна програма стосуватиметься оплати електроенергії населенням, яке проживає в житлових будинках, обладнаних електроопалювальними установками, а також у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання. Крім того, програма буде розповсюджуватися на багатодітні, прийомні сім’ї  та дитячі будинки сімейного типу.

29 січня Верховна Рада ухвалила зазначений закон та доручила Голові Парламенту невідкладно його підписати.

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.