Пошук по сайту

54150349
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
10725
19487
85796
53924901
424646
609773
54150349

Ваш IP: 216.73.216.214
27 червня 2026 03:36
У межах Гімназіади успішно відбувся районний етап змагань з бадмінтону.
 
 
Агрономічна ТГ, Стрижавська ТГ, Липовецька ТГ, Оратівська ТГ змагалися за звання найкращих, демонструючи високий рівень майстерності, наполегливості та командного духу.
 
Перемогу здобула команда Агрономічної ТГ, показавши відмінну гру та командну злагодженість!
 
Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активну участь! Бажаємо нових спортивних досягнень та подальших перемог у майбутніх змаганнях!