Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
38606832
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
2314
22835
45125
38429991
424763
701968
38606832

Ваш IP: 3.236.116.27
19 червня 2024 02:50
1 місцеЛітинська селища ТГ
2 місцеАгрономічна сільська ТГ
3 місцеЯкушинецька сільська ТГ
 
Слід відзначити спортсменів - перможців, які здобули призові місця в кількох видах змагань:
 
Біг 100 метрів (юнаки)
І місце - Стелюк Артем (Липовецька ТГ)
ІІ місце - Романюк Нікіта (Оратівська ТГ)
ІІІ місце - Гиренко Володимир (Немирівська ТГ)
 
Біг 100 метрів (дівчата)
І місце - Ковель Анастасія (Літинська ТГ)
ІІ місце - Коба Юлія (Літинська ТГ)
ІІІ місце - Прокопенко Аріна (Агрономічна ТГ)
 
Біг 200 метрів (юнаки)
І місце - Гарник Євген (Іллінецька ТГ)
ІІ місце - Стелюк Артем (Липовецька ТГ)
ІІІ місце - Гиренко Володимир (Немирівська ТГ)
 
Біг 200 метрів (дівчата)
І місце - Мельник Юлія (Липовецька ТГ)
ІІ місце - Головчук Анна (Лука-Мелешківська ТГ)
ІІІ місце - Якимчук Аліна (Літинська ТГ)
 
Біг 400 метрів (дівчата)
І місце - Василенко Вікторія (Агрономічна ТГ)
ІІ місце - Гаманюк Вікторія (Літинська ТГ)
ІІІ місце Коба Юлія (Літинська ТГ)
 
Біг 400 метрів (юнаки)
І місце - Голубенко Леонід (Липовецька ТГ)
ІІ місце - Панченко Іван (Тиврівська ТГ)
ІІІ місце Ковбасюк Віктор (Агрономічна ТГ)
 
Біг 800 метрів (юнаки)
І місце - Блащук Дмитро (Якушинецька ТГ)
ІІ місце - Копистинський Назар (Якушинецька ТГ)
ІІІ місце - Романьков Нікіта (Погребищенська ТГ)
 
Біг 800 метрів (дівчата)
І місце - Ковель Анастасія (Літинська ТГ)
ІІ місце - Паф'янова Ірина (Агрономічна ТГ)
ІІІ місце - Шкільнюк Вікторія (Оратівська ТГ)
 
Біг 1500 метрів (юнаки)
І місце - Кішларь Максим (Тиврівська ТГ)
ІІ місце - Богдан Денис (Погребищенська ТГ)
ІІІ місце - Маркорій Дмитро (Агрономічна ТГ)
 
Біг 1500 метрів (дівчата)
І місце - Ковель Анастасія (Літинська ТГ)
ІІ місце - Маринич Аделіна (Погребищенська ТГ)
ІІІ місце - Ганзюк Дарина (Літинська ТГ)
 
Штовхання ядра (дівчата)
І місце - Романов Руслана (Агрономічна ТГ)
ІІ місце - Луценко Марія (Агрономічна ТГ)
ІІІ місце - Явна Олена (Якушинецька ТГ)
 
Штовхання ядра (юнаки)
І місце - Вусатюк Михайло (Літинська ТГ)
ІІ місце - Кравчук Максим (Погребищенська ТГ)
ІІІ місце - Іванов Дмитро (Тиврівська ТГ)
 
Стрибки у довжину (дівчата)
І місце - Закліцька Ольга (Літинська ТГ)
ІІ місце - Задорожна Дарія (Якушинецька ТГ)
ІІІ місце - Локайчук Тетяна (Іллінецька ТГ)
 
Стрибки у довжину (юнаки)
І місце - Проценко Назар (Якушинецька ТГ)
ІІ місце - Нечепорук Ілля (Агрономічна ТГ)
ІІІ - Лопатюк Максим (Якушинецька ТГ)
 
Естафета 4*100 метрів (юнаки)
І місце - Немирівська ТГ
ІІ місце - Літинська ТГ
ІІІ місце - Агрономічна ТГ
 
Естафета 4*100 метрів (дівчата)
І місце - Літинська ТГ
ІІ місце - Немирівська ТГ
ІІІ місце - Агрономічна ТГ
 
Усі призери змагань отримали кубки, грамоти та медалі від Вінницької районної військової адміністрації та ТО ВФСТ 'Колос'."
 
Бажаємо командам гідно представити Вінницький район на Обласних змаганнях та здобути - ПЕРЕМОГУ!

Вас може зацікавити: