Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
23727785
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
7961
23312
54264
23510401
217384
811551
23727785

Ваш IP: 3.229.124.74
10 серпня 2022 09:04

Піротехніки ДСНС своєчасно і в повному обсязі виконали роботи з очищення від боєприпасів території Вінницького та Калинівкого районів

По завершенню огляду голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова Килинівської районної державної адміністрації Володимир Гаврилюк та начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук підписали акт прийому-передачі виконаних підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів територій, прилеглих до 48 арсеналу Збройних Сил України.

Голова Служби зауважив, що з перших хвилин виникнення надзвичайної ситуації на арсеналі Міністерства оборони у Вінницькій області рятувальники та піротехніки ДСНС терміново розпочали вживати невідкладних заходів для мінімізації негативних наслідків. Крім того, Президентом України було скликано воєнний кабінет Ради національної безпеки і оборони, а Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом одразу ж після отримання оперативної інформації на місці був розгорнутий штаб, де були задіяні всі служби для ліквідації надзвичайної ситуації.

«На сьогодні роботи з очищення території від боєприпасі виконані в повному обсязі і з впевненістю можна сказати, що небезпека з територій, які були забруднені вибухонебезпечними предметами  знята. Хочу ще раз подякувати всьому особовому складу Служби за неоціненний вклад, який вніс кожен рятувальник, пожежник та піротехнік у боротьбі з надзвичайною ситуацією. Завдяки вам в найкоротші терміни стало можливим повернення спокою та нормальних умов життєдіяльності для населення Вінниччини», - сказав Микола Чечоткін.

"В першу чергу, я хотів би подякувати за роботу Державній службі з надзвичайних ситуацій за проведення відповідного комплексу робіт, аби люди могли відчувати себе в повній безпеці, працювати та проводити польові роботи. Насправді це один із етапів загального комплексу робіт і він є надзвичайно важливим. В присутності Прем’єр-Міністра ми поставили завдання і з достойністю його виконали. На знак цього, сьогодні ми доповімо Уряду України про виконання комплексу робіт, який ми на себе взяли. Але перед нами стоїть ще ряд не менш важливих завдань. Зараз ми знаходимося на етапі відновлення життєдіяльності осель у даному регіоні" , - зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

У подальшому ДСНС відповідно до своїх повноважень забезпечить постійний моніторинг за станом очищеної території та оперативне реагування у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Також рятувальники спільно із місцевими органами влади проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення (особливо з дітьми шкільного віку) щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

В рамках заходу відбулося також і нагородження рятувальників, які брали участь у роботах з розмінування території, забрудненої боєприпасами. Зокрема, від Голови Служби десятеро піротехніків отримали відомчі нагороди та почесні грамоти ДСНС. Від голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія отримали почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради.

Голови Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко вручив грамоти районної державної адміністрації та районної ради за мужність і відвагу проявлені під час очищення  території Вінницького району від вибухонебезпечних предметів при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася на арсеналі  МО України в м.Калинівка сімом піротехнікам з Вінницької, Рівненської, Київської, Житомирської, Хмельницької областей.

 

Довідково:

Площа зони забруднення вибухонебезпечними предметами складала близько 30,4 тис. гектарів, у тому числі: 11 населених пунктів – 9,552 тис. га; площа сільськогосподарських угідь та інших земель − 20,848 тис. га. Виконання робіт з очищення території від боєприпасів здійснювалось Зведеним піротехнічним загоном ДСНС чисельністю 135 осіб та 50 од. техніки. За час робіт піротехніками ДСНС вилучено близько 3 тис. 500 вибухонебезпечних предметів.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.