Пошук по сайту

46356067
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
4677
13557
4677
46244376
252973
543902
46356067

Ваш IP: 216.73.216.5
16 червня 2025 08:21

Проведено апаратну нараду

Головний лікар ЦРКЛ Олександр Кривов’яз повідомив,  що рентгенівський апарат, який був придбаний за кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток на суму 1,305 млн.грн., прибув до м.Вінниці. З дня на день мають його встановити спеціалісти по монтажу з Києва.

Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Світлані Томусяк дано доручення здійснити комісійний виїзд до Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. за участю представників «Вінницягаз» щодо вивчення питання про не функціонування газової котельні.

Голова райдержадміністрації Михайло Демченко акцентував увагу на те, що в результаті значних опадів на дахах будівель накопичився великий сніговий покрив, який потрібно негайно прибрати у зв’язку з тим, що при потеплінні сніг стає важчим у декілька разів і можливе руйнування покрівель будинків. Михайло Іванович дав доручення усім керівникам установ та організацій району тримати на постійному контролі зазначене питання.

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.