Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
12963081
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
9598
15728
25326
12844104
239779
367123
12963081

Ваш IP: 3.239.242.55
19 січня 2021 10:26

Глава держави: Всіма доступними законними способами я протидіятиму спробам дестабілізувати нашу країну

За словами Глави держави, обороноздатність країни доведено до такого рівня, коли захист Вітчизни став справою не лише мобілізованих людей та добробатів, а якісно підготовлених професіоналів-контрактників. «Тих самих добровольців, які пішли зі зброєю в руках, навчилися і захищають Україну», - сказав він та додав, що днями відбудеться засідання Ради нацбезпеки та оборони з питань державного оборонного замовлення на 2017 рік.
Петро Порошенко підкреслив, що Україна дотримується Мінських угод, хоч якби важко це давалося, - що і дозволило нашій дипломатії виграти нелегку боротьбу за продовження санкцій від всього світу: Євросоюзу, Сполучених Штатів Америки, Канади, Японії, Австралії проти агресора – Російської Федерації. «Але, наголошую, при цьому ми не поступилися жодною принциповою позицією. Більше того в нелегкому діалозі переконали наших західних союзників в тому, що будь-яким крокам з політичного врегулювання має передувати очевидний і беззаперечний прогрес у безпекових питаннях: стале припинення вогню, вивід російських окупаційних військ та техніки, роззброєння бойовиків, контроль над окремими ділянками українсько-російського кордону, - спочатку з боку ОБСЄ, а потім і безпосередньо наших славних прикордонників», - сказав Глава держави.
«До вирішення цих проблем на порядку денному не стоять і не стоятимуть політичні питання, в тому числі це стосується і змін до Конституції», - підкреслив Петро Порошенко.
Водночас, Президент зауважив, що прикро говорити про це в День соборності, але у нас є політичні сили, які у ретельно завуальованій формі пропонують нам відмовитися від Донбасу, які кажуть поводити себе з мешканцями окупованих районів, так, ніби вони вже й не є нашими громадянами, і їхня доля нас не обходить. 
«Хочу передати цим політиками питання: панове, а ви збирали ці території, щоб цими українськими землями розкидатися? Тим більше, що така стратегія, стовідсотково і це вже доведено, до миру не призведе. Мета Росії не є Донецьк та Луганськ. Мета Росії є вся Україна, а не лише Крим та Севастополь», - сказав Петро Порошенко.
Глава держави наголосив, що ще одним своїм пріоритетом в новому році вважає забезпечення політичних умов для реформ та відновлення економіки. «Маю засмутити декого і у Києві, і також у Москві, де особливо слабкі на язик політики не приховують російської ставки на організацію в Україні штучних протестів та дострокових парламентських виборів. Як Президент всіма доступними законними способами протидіятиму спробам дестабілізувати нашу країну і звести нанівець всі ті важкі кроки і перші результати, які забезпечила влада і буквально вистраждав наш український народ», - підкреслив Петро Порошенко.

За його словами, зміни та перетворення, почались в 2014 році, в 2015-му перші зрушення були очевидними лише самим реформаторам, а у 2016-му їх вже помітили й високо оцінили і в середині країни, і наші закордонні партнери. Надзвичайно важливо, щоб 2017 увійшов до історії як рік, коли зміни стали відчутними для широкого кола громадян України. Ми стараємося, щоб цього року люди побачили, що ситуація в країні кардинально міняється на краще, наголосив Президент. 
«Україна зробила більший прогрес у реалізації реформ за останні два роки, ніж за перші 23 роки Незалежності». Якби подібне судження висловили ми, напевно, воно виглядало би дещо суб’єктивним. Але такий висновок зробили наші партнери зі Сполучених Штатів та Європейського Союзу, і це додає цьому твердженню об’єктивності», - зауважив Глава держави.
«Україна впроваджує інтенсивні та безпрецедентні реформи в економічній та політичній системах; її демократичні інституції й надалі відновлюються» - щоб отримати таку оцінку з боку Єврокомісії, ми працювали довго, багато й наполегливо», - додав Петро Порошенко та зазначив, що на цей результат працювали Президент, Парламент, Уряд.
Водночас, Глава держави наголосив, що потрібно докладати ще більших зусиль. «Бо досягнутих темпів реформ замало, щоб подолати той розрив та відставання від сусідніх нам європейських країн. Потрібно діяти за принципом олімпійського руху: швидше, вище, сильніше. І тільки тоді – ми станемо чемпіонами», - зазначив він.
«Стільки людей, стільки поколінь горіли серцем заради України, жертвували життям, всім, що мали. Отже, ми не маємо права бути безвідповідальними, слабкими, неефективними», - резюмував Президент.
Петро Порошенко процитував поетичні рядки Ліни Костенко: «Не допускай такої мислі, що Бог покаже нам неласку. Життя людського строки стислі. Немає часу на поразку».
«Хай надихають нас ці слова. Український народ на увесь світ заявляє про свою непорушну волю гідно жити у власній незалежній єдиній українській державі, побудованій на європейських цінностях, ідеалах людяності й демократії. Цим шляхом ми йдемо – впевнено і до перемоги», - підкреслив він.

 

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.