Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
12962721
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
9238
15728
24966
12844104
239419
367123
12962721

Ваш IP: 3.239.242.55
19 січня 2021 09:53

Без праці людина деградує

Нещодавно на базі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання  «Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання». Учасників якого гостинно зустріли педагоги школи. Віталій Вікторович Павлюк - директор, презентував навчальний заклад «Стрижавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», продемонстрував його напрацювання.

Галина Михайлівна Продан, методист ВРМЦЗО, ознайомила загал із планом проведення семінару.  Заплановано було чимало: відкритий урок трудового навчання, майстер-класи з виготовлення святкової листівки в техніці «Скрапбукінг»,  виготовлення новорічних прикрас, презентація гурткової роботи.

Учасники семінару  мали змогу побувати на відкритому уроці «Нарізання метричної різьби»у 8-Б класі, який майстерно провів спеціаліст вищої категорії Віталій Вікторович Павлюк. Урок відбувався у майстерні, всіх учнів було забезпечено спецодягом та відповідним обладнанням. Учитель дотримався вимог щодо проведення уроку, детально окреслив мету та завдання, провів інструктаж,  допомагав дітям та власним прикладом зацікавлював їх до роботи та творчості, продемонстрував зв'язок із життям та вибором майбутньої професії. Колеги подякували Віталію Вікторовичу за майстерне проведення уроку,  побажали й надалі плідної праці та творчих злетів.

У піднесеному настрої вчителі поринули у атмосферу передноворічного дива, адже приємно дивитись як народжується святкова листівка. Учитель Писарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - О.В.Білобабченко продемонструвала майстер-клас з виготовлення виробів у техніці «Скрапбукінг». Новорічні прикраси та їх створнення презентувала викладач Михайлівської  СЗШ І-ІІІ ст. О.В.Красота.

У Стрижавській ЗОШ І-ІІІ ст. приділяється увага не лише навчанню учнів, а й розвитку  інтересів дитини в позаурочний час. Значна частина школярів охоплена гуртковою роботою, один з них – «Іграшка», керівник С.М.Остапенко. Під час семінару Світлана Михайлівна  презентувала роботи своїх вихованців: від ляльок-мотанок до писанок та вишитих рушників.

Г.М.Продан велику увагу приділила підсумкам  проведених олімпіад, ознайомила колег з результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, висловила слова вдячності на адресу колег за якісну підготовку учнів до олімпіади.

Голова журі, М.Ю.Базалицький, учитель Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст., зосередив увагу викладачів на забезпеченні учнів відповідним, якісним інструментом згідно вимог. Л.М.Мицик, учитель Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст., інформувала про дотримання вимог підготовки матеріалів майбутніх виробів для практичної роботи.

На завершення семінару вчителі трудового навчання пройшлися просторими коридорами та затишними класами, директор ЗОШ особисто провів екскурсію школою, презентував роботи учнів та окреслив перспективи розвитку навчального закладу. Учасники семінару обмінялися враженнями, подякували адміністрації Стрижавської ЗОШ за гостинний прийом та з новими творчими задумами поспішили до своїх шкіл, аби втілювати в життя всі новації та ідеї.

Джерело: комунальна регіональна газета "Подільська зоря"

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.