Голова Вінницької РДА

  

           УРДЗІК Віталій Валерійович

Пошук по сайту

Архів новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
39182827
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
1708
18088
19796
39021780
311375
689383
39182827

Ваш IP: 44.192.94.177
16 липня 2024 02:06

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території території Стрижавської селищної ради

Повідомлення про оприлюднення документу державного планування – Детального плану території для будівництва спортивно-стрілецького комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської селищної ради, Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва документу державного планування: Детальний план території для будівництва спортивно-стрілецького комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської селищної ради, Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту та Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території для розміщення спортивно-стрілецького комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської селищної ради, Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Вінницька районна державна адміністрація – приймає рішення про затвердження Детального плану території

Процедура громадського обговорення, дата початку та строки здійснення процедури: відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, громадське обговорення ДПТ що вміщує звіт зі стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня їх оприлюднення, а саме з 15 вересня 2021 року на сайті Вінницької районної державної адміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та триватиме до 15 жовтня 2021 року (включно).

Способи участі громадськості в обговоренні документа державного планування: Громадськість в межах строку громадського обговорення (протягом 30 календарних днів) має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території. Усі зауваження і пропозиції до проекту детального плану та Звіту про стратегічну еколгічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: Громадськість у межах строку громадського обговорення подає замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території. 

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова адреса та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку  Детального плану території для будівництва спортивно-стрілецького комплексу та об’єктів громадського призначення без постійного перебування людей на території Стрижавської селищної ради, Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту, подаються:

до Вінницької районної державної адміністрації: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,17. Телефон:(0432)67-01-93, Телефон/факс: 66-07-09; Електрона пошта райдержадміністрації:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються
Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., факс 43-74-08

Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації: 21036, Хмельницьке шосе, 7 Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інші органи держаної влади та самоврядування, установи та організації, які є розпорядниками інформації, необхідної для підготовки Звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

unnamed.png — 4.08 kB

 

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.